UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PO-wcy to się chyba mszczą na elblążan za to, że w 2013 roku odwołaliśmy Nowaczyka, i za to, że Gelertowa nie została Prezydentem Elbląga


Anuluj