UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PO-wcy to się chyba mszczą na elblążan za to, że w 2013 roku odwołaliśmy Nowaczyka, i za to, że Gelertowa nie została Prezydentem Elbląga
PO-wcy to się chyba mszczą na elblążan za to, że w 2013 roku odwołaliśmy Nowaczyka, i za to, że Gelertowa nie została Prezydentem Elbląga