UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szanowna Pani posłanko jeżeli nie wie Pani po co jest ten kanał to polecam film Pana Barei pt. ''Miś''tam znajdzi Pani odpowiedź na swoje pytanie to i podejrzewam że na wiele innych, które będą się nasuwały w związku z Pani działalnością. Nie przejmował bym się tym zbytnio bo już Szekspir pisał że życie to opowieść idioty, a gdzie ich najwięcej. .. .. tylko nie mogę pojąć dlaczego pozostali tak łatwo się im podporządkowują.
kinoman