UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jakby nie było, przyczepiać się można do wszystkiego, ale jako jedyna, bo pokażcie innych, drąży temat. I dobrze. Bo obudzimy się z ręką w nocniku, tak jak ze świetlaną inwestycją na Modrzewinie

Stańczyk

Anuluj