UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jakby nie było, przyczepiać się można do wszystkiego, ale jako jedyna, bo pokażcie innych, drąży temat. I dobrze. Bo obudzimy się z ręką w nocniku, tak jak ze świetlaną inwestycją na Modrzewinie
Stańczyk
jakby nie było, przyczepiać się można do wszystkiego, ale jako jedyna, bo pokażcie innych, drąży temat. I dobrze. Bo obudzimy się z ręką w nocniku, tak jak ze świetlaną inwestycją na Modrzewinie
Stańczyk