UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak to już bywa że nieprzebrane ilości pieniędzy się wyczerpią kiedyś. No to nieroby albo za łopaty i do portu albo oddajcie te pincetki, przecież profity z tego przekopu czerpać chcecie.
wio
Tak to już bywa że nieprzebrane ilości pieniędzy się wyczerpią kiedyś. No to nieroby albo za łopaty i do portu albo oddajcie te pincetki, przecież profity z tego przekopu czerpać chcecie.
wio