86
20.09.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@TeofilSkorupa - Poddaję się, dla tego pacjenta nie ma ratunku. ..
Psychiatra (2021.09.20)
No coz towarzyszko, problem macie w komitecie. Miskwa bedzie niezadowolona. Jak dobrze, ze czas psychuszki i Sybiru za nami, bo byscie towarzyszko problem mieli
(2021.09.20)

info

8  
  12
Rzeką elblaga przez kanał będą kontenerowce płynąć do warszawy z emigrantami z Chin
Juz płyną (2021.09.20)

info

6  
  4
Bełkot po stokroć. Bezpieczna S22? On w ogóle raz w życiu nią jechał? Wie ile tam jest pasów i jakie zakręty? Transport wyrobów metalowych?? Klika tygodni temu wizytował pewien zakład. Spotkał się z zarządem. Nikt mu wtedy nie powiedział, że strategia obecnego właściciela tych wielkich zakładów metalurgicznych to zaorać zakład metr poniżej gruntu? Nikt mu nie wspominał o corocznych masowych restrukturyzacjach i wyjazdu chamerykanów z technologii na jakie ten zakład jest głównie nastawiony? I on mi tu będzie pie. .lił o rozwoju Elbląga z okazji wykopków na cześć i chwałę wielkiego jarosława??
Mjr.Tom (2021.09.20)

info

7  
  5
Ile kosztował ten artykuł sponsorowany?
(2021.09.20)

info

6  
  8
Kochany nasz PiSoFilciu, nadobny PiSuarze, tak dopadło GM niestosowne pytanie, czy kiedykolwiek widziałeś przeładunkowy port morski z bliska, własnymi oczętami. .. ? Wiwat Populizm i Socjotechnika ! PARTIA zrobiła szanownych elblążan w bambuko, to najdelikatniejsze z możliwych określeń. .. 3 000 000 000 zł z podatków Polaków właśnie poszło się wulgarnie kochać ! A kto miał zarobić to zarobił ! KACZY DÓŁ, pamiątkowa, epicka dewastacja musi wystarczyć. .. Gdyby nie fakt, że będziemy płacić za to CÓŚ wymyślone przez bandę inteligentów rodem z umiłowanej siły przewodniej to można byłoby się pośmiać. .. ale teraz to okazuje się, ze KACZY DÓŁ powstał dla żaglówek i kajaków. .. Ciekawe jakie będą opłaty za śluzowanie kajaka. .. ? GM GRATULUJE PARTII rozmachu w topieniu forsy w płytkich wodach Zalewu Wiślanego i ma nadzieję, że kolejna władza postawi autorów tego epickich rozmiarów marnotrawstwa i dewastacji przed Trybunałem Stanu, a ten wyśle ich do krainy wiecznej sromoty i pohańbienia. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Wiwat INTELIGENTNI INACZEJ !
GłębokaMyśl (2021.09.20)

info

12  
  12
@ Chyba Jej nie lubie -a ty dzieciątko przeczytałeś cały artykuł i wszystko zrozumiałeś, coś mi się wydaje że masz kłopoty z rozumieniem czytanego tekstu. Ja zrozumiałem jedno z wypowiedzi pana mini stra- że my wykopaliśmy rowek a dalej to wy róbta co chceta. Kolejne zdanie pana mini -""Potrzeby transportowe i komunikacyjne, dotyczące infrastruktury drogowej należą do kompetencji Prezydenta Miasta Elbląg""-- ciekawe, jak to zrobić, chyba pod ziemią, bo nawet na rozbudowę Wschodniej nie ma zgody miłośników grzybobrania. ""Oceniając połączenia drogowe należy wyjaśnić, że obecnie drogi ekspresowe S7 i S22 stanowią optymalne rozwiązanie komunikacyjne do/z Elbląga"""-. Tak szczególnie S22 do Malborka, bo do Mamonowa to obecnie jest bez znaczenia dla portu.
cbx (2021.09.20)

info

4  
  5
Chyba Jej nie lubie - i inni oddani wyznawcy pisu, prośba byscie zaapelowali do swojego GURU, posła piątej już kadencji Leonarda Krasulskiego, by choć w jej końcówce obudził się z letargu za plecami prezesa i zrobił coś dla swojego miasta. Rozumiem, ze jest od 6 lat w wieku emerytalnym, ale pobiera dietę zawodowego posła i to do czegoś zobowiązuje. A wiemy, że z racji licznych stanowisk wiele może zdzialać dla naszego miasta. Posłanka Falej, choc jest pierwszy raz w Sejmie i jest z nielubianego przez nas i słusznie Olsztyna często aktywnie dziala na rzecz Elblaga. Zaznaczam, że nie jestem fanem ani Lewicy, ani PO, ani PiS. ale zależy mi na naszym mieście i nie popieram bezmyslnych dzialań ludzi pisu podających się za elblążan krytykujących wszystko co w tym mieście, bo jego prezydentem nie jest czlonek partii PiS.
(2021.09.20)
Lol
(2021.09.20)

info

0  
  0
Lonia strzepuje łupierz z marynarki prezesa. .. to jest jego rola w sejmie
Jaca 1 (2021.09.20)