A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@TeofilSkorupa - Poddaję się, dla tego pacjenta nie ma ratunku. ..
No coz towarzyszko, problem macie w komitecie. Miskwa bedzie niezadowolona. Jak dobrze, ze czas psychuszki i Sybiru za nami, bo byscie towarzyszko problem mieli
Rzeką elblaga przez kanał będą kontenerowce płynąć do warszawy z emigrantami z Chin
Bełkot po stokroć. Bezpieczna S22? On w ogóle raz w życiu nią jechał? Wie ile tam jest pasów i jakie zakręty? Transport wyrobów metalowych?? Klika tygodni temu wizytował pewien zakład. Spotkał się z zarządem. Nikt mu wtedy nie powiedział, że strategia obecnego właściciela tych wielkich zakładów metalurgicznych to zaorać zakład metr poniżej gruntu? Nikt mu nie wspominał o corocznych masowych restrukturyzacjach i wyjazdu chamerykanów z technologii na jakie ten zakład jest głównie nastawiony? I on mi tu będzie pie. .lił o rozwoju Elbląga z okazji wykopków na cześć i chwałę wielkiego jarosława??
Ile kosztował ten artykuł sponsorowany?
@ Chyba Jej nie lubie -a ty dzieciątko przeczytałeś cały artykuł i wszystko zrozumiałeś, coś mi się wydaje że masz kłopoty z rozumieniem czytanego tekstu. Ja zrozumiałem jedno z wypowiedzi pana mini stra- że my wykopaliśmy rowek a dalej to wy róbta co chceta. Kolejne zdanie pana mini -""Potrzeby transportowe i komunikacyjne, dotyczące infrastruktury drogowej należą do kompetencji Prezydenta Miasta Elbląg""-- ciekawe, jak to zrobić, chyba pod ziemią, bo nawet na rozbudowę Wschodniej nie ma zgody miłośników grzybobrania. ""Oceniając połączenia drogowe należy wyjaśnić, że obecnie drogi ekspresowe S7 i S22 stanowią optymalne rozwiązanie komunikacyjne do/z Elbląga"""-. Tak szczególnie S22 do Malborka, bo do Mamonowa to obecnie jest bez znaczenia dla portu.
Chyba Jej nie lubie - i inni oddani wyznawcy pisu, prośba byscie zaapelowali do swojego GURU, posła piątej już kadencji Leonarda Krasulskiego, by choć w jej końcówce obudził się z letargu za plecami prezesa i zrobił coś dla swojego miasta. Rozumiem, ze jest od 6 lat w wieku emerytalnym, ale pobiera dietę zawodowego posła i to do czegoś zobowiązuje. A wiemy, że z racji licznych stanowisk wiele może zdzialać dla naszego miasta.
Posłanka Falej, choc jest pierwszy raz w Sejmie i jest z nielubianego przez nas i słusznie Olsztyna często aktywnie dziala na rzecz Elblaga. Zaznaczam, że nie jestem fanem ani Lewicy, ani PO, ani PiS. ale zależy mi na naszym mieście i nie popieram bezmyslnych dzialań ludzi pisu podających się za elblążan krytykujących wszystko co w tym mieście, bo jego prezydentem nie jest czlonek partii PiS.
Lol
Lonia strzepuje łupierz z marynarki prezesa. .. to jest jego rola w sejmie