UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lubię tego Teosia, Lubię jak ludzie uprawiają fetysz w postaci uczuć do partii, to takie ekscytujàce i pociągające ! To taka lekka dewiacja, a podobno pis nie znosi kochających inaczej więc mów mi Teo, Teofilu -:)