UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
U aaaa cha cha- to będzie Miś na miarę czasów PIS. Widać że nikt nie ma pomysłu co dalej tylko TEOFIL ze SKORUPOWA jest euforyczny. Widocznie ekspertyzy odnośnie opłacalności tego pomnika inżynierii gdzieś się odnalazły i ktoś je przeanalizował, nieprzebrana ilości pieniędzy się już skończyły (pochłonęły ją inne flagowe inwestycje np elektrownia OSTROŁĘKA)to teraz całe niepowodzenie zrzuci się na władze miasta. Chop pisiory -zaczęliście to de okończcie, władze miasta są biedne jak myszy u biskupa a Olsztyn woli inwestować w Ostrudę, Ełk no i w siebie. Do tego brak pomysłu co zrobić z tym czarnym złotem wydobytym przy pogłębianiu, a będzie tego więcej niż urobku z przekopu. No cóż warto jest zwalić winę na biednego. Może zatem zorganizujmy Elblążanie jakąś zrzutkę na ten cel, jest nas 100000 no to po pincet od każdego by stykło, a może miasto skoro nie ma kasy w kasie nas opodatkuje -ot taka danina patriotyczna, wszak państwo PIS w potrzebie. Boję się że wrzask byłby ogromny -mój też.
.,.,