A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie do mnie pytanie kto kazał wycinać ale sami się domyślacie.
@TeofilSkorupa - "kto kazał wycinać ale sami się domyślacie"- Ktoś mądry?
I oto mamy powody kapitulacji przy Umowie z EKO i przyczyny jej utajnienia. Mieszkańcy, jacy mieszkańcy? Najważniejsze, że poczołgaliśmy się na Elektryczną i podpisaliśmy. Tak przecież ciężko pracowaliśmy w pocie czoła, kierunkowy wice, "managerowie", nawet przywołano 3 podmioty z Gdańska, aby uzasadnić, jak one są potrzebne. Do EKO nie można mieć pretensji, robi to co, co robiła od 2013 roku i na co URE zawsze dawał zgodę. Natomiast my od 2016 mieliśmy wlewane obietnice: budujemy ciepłownię i potanimy ciepło. Wiele "modeli", "koncepcji", "wariantów", każdy grubo po ponad 100 tys. Napychano kieszenie. Jeszcze 27 lutego ub. roku podpuszczano śmieszną i kosztowną prezentacją "modelu". (jak inne -w koszu). Czysta niegospodarność. I zaraz potem: podpisujemy, bo tamto było przecież dla maluczkich. A my mamy 4 dyrektorów (dwa razy większy EPWiK- 2)i spółkę jako filię dla tych z zewnątrz. I co nam zrobicie? Dopóki będzie parasol ochronny nad importowanymi "managerami", dla mnie spółka nie jest komunalną, czyli naszą. Pzdr.
To jest państwo PiS: podwyżki, nowe podatki, benzyna najdroższa w historii, rekordowa inflacja i lokaty bankowe na 1% w skali roku. Kasa dla swoich, resztę oskubać do cna. Taki to ich nowy polski dziad.
@hejter z gdańska - Patrz na swoje podwórko, niech GPEC dalej finansuje festyny miejskie w Leipzig- Gdańsk sprzedał firmę strategiczną temu miastu.
Energa jest już w Orlenie. Orlen to Obajtek. Nie dziwcie się że są podwyżki. Przecież im się należy.
hahaha dawno nie czytałem takich bredni panie Kopeć. ze stabilne ceny będą gdy będziemy mieli kotły opalane gazem lub olejem opałowym. Hahaha ale pan to chyba z nadania pełni tę funkcję. Tylko miał obecnie ma +/- stałą cenę a już w przeszłości wielu doświadczyło jak poinstalowało kotły olejowe i jak na tym wyszło. Chcieliście unii to macie cicho siedzieć - najlepiej w zimnie to wtedy nie odczujecie wzrostu cen energii. No i oczywiście w ciemności - bo cena energii elektrycznej też wrasta i to skokowo - dzięki unii. Nie wspomnę że ta unia zaczyna u nas wyłączać elektrownie - hahaha.
@TeofilSkorupa - To PiS wycina w pień lasy w skali dotąd nieznanej. Rżną wszystko jak leci.
Tak Gdańsk sprzedał GEPEC i mieszkańcy Gdańska mają tańsze ciepło niż mieszkańcy Elbląga. .
z Wróblewski mówił, że obniży koszty ciepła o 20 procent, a są podwyżki o 10 procent czyli co? oszukano ludzi? może prezydent to wyjaśni i odszczeka te obiecywane obniżki