71
16.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie do mnie pytanie kto kazał wycinać ale sami się domyślacie.
TeofilSkorupa (2021.06.16)
@TeofilSkorupa - "kto kazał wycinać ale sami się domyślacie"- Ktoś mądry?
(2021.06.16)
I oto mamy powody kapitulacji przy Umowie z EKO i przyczyny jej utajnienia. Mieszkańcy, jacy mieszkańcy? Najważniejsze, że poczołgaliśmy się na Elektryczną i podpisaliśmy. Tak przecież ciężko pracowaliśmy w pocie czoła, kierunkowy wice, "managerowie", nawet przywołano 3 podmioty z Gdańska, aby uzasadnić, jak one są potrzebne. Do EKO nie można mieć pretensji, robi to co, co robiła od 2013 roku i na co URE zawsze dawał zgodę. Natomiast my od 2016 mieliśmy wlewane obietnice: budujemy ciepłownię i potanimy ciepło. Wiele "modeli", "koncepcji", "wariantów", każdy grubo po ponad 100 tys. Napychano kieszenie. Jeszcze 27 lutego ub. roku podpuszczano śmieszną i kosztowną prezentacją "modelu". (jak inne -w koszu). Czysta niegospodarność. I zaraz potem: podpisujemy, bo tamto było przecież dla maluczkich. A my mamy 4 dyrektorów (dwa razy większy EPWiK- 2)i spółkę jako filię dla tych z zewnątrz. I co nam zrobicie? Dopóki będzie parasol ochronny nad importowanymi "managerami", dla mnie spółka nie jest komunalną, czyli naszą. Pzdr.
RyszardKlim (2021.06.16)
To jest państwo PiS: podwyżki, nowe podatki, benzyna najdroższa w historii, rekordowa inflacja i lokaty bankowe na 1% w skali roku. Kasa dla swoich, resztę oskubać do cna. Taki to ich nowy polski dziad.
(2021.06.16)
@hejter z gdańska - Patrz na swoje podwórko, niech GPEC dalej finansuje festyny miejskie w Leipzig- Gdańsk sprzedał firmę strategiczną temu miastu.
(2021.06.16)
Energa jest już w Orlenie. Orlen to Obajtek. Nie dziwcie się że są podwyżki. Przecież im się należy.
(2021.06.16)

info

12  
  9
hahaha dawno nie czytałem takich bredni panie Kopeć. ze stabilne ceny będą gdy będziemy mieli kotły opalane gazem lub olejem opałowym. Hahaha ale pan to chyba z nadania pełni tę funkcję. Tylko miał obecnie ma +/- stałą cenę a już w przeszłości wielu doświadczyło jak poinstalowało kotły olejowe i jak na tym wyszło. Chcieliście unii to macie cicho siedzieć - najlepiej w zimnie to wtedy nie odczujecie wzrostu cen energii. No i oczywiście w ciemności - bo cena energii elektrycznej też wrasta i to skokowo - dzięki unii. Nie wspomnę że ta unia zaczyna u nas wyłączać elektrownie - hahaha.
hamulcowy (2021.06.16)

info

15  
  1
@TeofilSkorupa - To PiS wycina w pień lasy w skali dotąd nieznanej. Rżną wszystko jak leci.
(2021.06.16)
Tak Gdańsk sprzedał GEPEC i mieszkańcy Gdańska mają tańsze ciepło niż mieszkańcy Elbląga. .
(2021.06.16)

info

15  
  2
z Wróblewski mówił, że obniży koszty ciepła o 20 procent, a są podwyżki o 10 procent czyli co? oszukano ludzi? może prezydent to wyjaśni i odszczeka te obiecywane obniżki
Iknvg (2021.06.16)

info

32  
  3