UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zaczelo sie splacanie pisowego rozdawnictwa. Tylko koszty ponosza rowniez ci, ktorzy nie dostaja z tego nic.
Bravo
Zaczelo sie splacanie pisowego rozdawnictwa. Tylko koszty ponosza rowniez ci, ktorzy nie dostaja z tego nic.
Bravo