UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zaczelo sie splacanie pisowego rozdawnictwa. Tylko koszty ponosza rowniez ci, ktorzy nie dostaja z tego nic.

Bravo

Anuluj