UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ob. red. red. Gruchalski, Gęsicki et consortes - z tą Waszą postępującą, żenującą, zaprzeczającą rzetelności dziennikarskiej i wolności słowa cenzurą poglądów i komentarzy na forum to w dalszym ciągu uważacie się za tzw. "wolne media", czy już jednak - zgodnie z prawdą - partyjne i stronnicze?

RobertKoliński

Anuluj