UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ktoś zrobi porządek z tym dymiącym kominem ? Idioci myślą że nikt nie widzi w nocy jak to dymi na całe miasto ? To jest ekologia ? W d. sobie taka ekologie wsadźcie !!!!!
Ktoś zrobi porządek z tym dymiącym kominem ? Idioci myślą że nikt nie widzi w nocy jak to dymi na całe miasto ? To jest ekologia ? W d. sobie taka ekologie wsadźcie !!!!!