UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ob. red. red. Gruchalski, Gęsicki et consortes - z tą Waszą postępującą, żenującą, zaprzeczającą rzetelności dziennikarskiej i wolności słowa cenzurą poglądów i komentarzy na forum to w dalszym ciągu uważacie się za tzw. "wolne media", czy już jednak - zgodnie z prawdą - partyjne i stronnicze?
RobertKoliński