UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nareszcie doszło po 20 latach, że nikt nie może konkurować z elektrociepłownią przy Elektrycznej, gdyż tam ciepło produkowane jest najtaniej. Dlaczego? Wielokrotnie już tłumaczyłem, bo jest produktem wtòrnym przy produkcji energi elektrycznej, jednak tych zawiłości nie ogarniają ci co niby rządzą w tym mieście a nauczanie ich trwa zbyt długo by to pojeli, koszty tych złych decyzji przenoszone są na nasze portfele. Czas wielki podziękować już im za te niespełnione obietnice, ktore wynikały z niewiedzy, podobnie jak w wielu innych dzialaniach a właściwie zaniechaniach z ktorymi ta ekipa wyraźnie sobie nie radziła.

Do wymiany