UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
najwięksi truciciele w mieście to epec i elektrociepłownia. Widać to często w nocy jaki idzie dym z największych kominów. Czarna brudna sadza, syf, kiła i mogiła a w dzień jakby papieża wybrali. .Są zdjęcia w necie jak nas trują. Co na to straż miejska która jest powołana do wykrywania trucicieli środowiska ? Tchórz was obleciał przyczepić się do molochów bo w sytuacji domków jednorodzinnych jesteście tacy gieroje ?