UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Do wymiany - "Czas wielki podziękować już im za te niespełnione obietnice"- I co? Mamy wybrać PISowców? A Pisowskie obietnice, to już spełnione?

edytowany

Anuluj