UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Do wymiany - "Czas wielki podziękować już im za te niespełnione obietnice"- I co? Mamy wybrać PISowców? A Pisowskie obietnice, to już spełnione?
edytowany
@Do wymiany - "Czas wielki podziękować już im za te niespełnione obietnice"- I co? Mamy wybrać PISowców? A Pisowskie obietnice, to już spełnione?
edytowany