A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@lubie.kefir - Bzdury piszesz. Slyszałeś o popycie i podazy. Podaz i popyt dąża do równowagi. Jak sie dodrukowuje pieniadze to jest duzy popyt, ceny rosna, a wraz z cenami rosnie presja na podwyzki. Tak pojawia sie inflacja. Niby wiecej kasy ale w rzeczywistosci mozna kupic tyle samo, a nawet mniej bo pieniadze odkladane na cos drozszego traca na wartosci.
@Jerzy Lebioda - On wie swoje, lepsiejsze. Po co pisać, szkoda palców i klawiatury.
@Jerzy Lebioda - Bzdury antynaukowe na poziomie wczesnego Balcerowicza dla naiwnych i niedouczonych - jakie dodrukowywanie? To już nie ufacie swojej UE, która kontroluje środki przekazywane szkodnikom z Warszawy? Za dużo głupot z tvn przyswoiliście i teraz bezrozumnie powtarzacie, jako te Budko-papugi bez własnego rozumu.
@Zielarski - Zielarski, jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to milcz, ciebie nie interesuje ta budowa, (bo skąd ty z buta wszędzie, samochodu nie dali), ciebie interesuje wcisła i inni z opozycji, a nie problem w rzeczy samej. Za trollowanie nie styka na samochód?
@Sołtys Kierdziołek. - no, dokładnie kierdziołek, i nic więcej
@Jerzy Lebioda - no to od ciebie nic
Ta zazdrość
Zrobić S22 (przecież to główna droga na szlaku Berlin-Królewiec), a aktualną drogę przeznaczyć na ruch lokalny. I po problemie byłoby. ..
Ale jeżeli odcinek Elbląg- granica był przyszykowany 80 lat temu przez Niemców pod dwa pasy, a nasi geniusze zrobili drogę ekspresową jednojezdniową🤔😁😁 to czego mogliśmy się spodziewać🙁.
@Olejarka - Tak najlepiej skupiac sie na miescie gdzie jest duzo ulic niz na wiochach bo po co komu skupiac sie na wiochach. Wiocha niech bedzie wiochą. Ale chcialbym przyuwazyc fakt, ze wioski tez chca sie rozwijac, tym bardziej ze ta droga krajowa nr 22 przebiega przez srodek jeglownika i utrudnia zycie ludzią oraz kierowcą. Najlepiej wybudowac droge na strym podlozu czyli starej drodze ktora przebiega pod 22,skonczy sie to predzej czy pozniej jak ze starą trasą autostrady 7 ze i tak beda budowac nową bo stara jest na srodku wiosek
Porównywanie Jegłownika do Ostródy czy Olsztyna trochę niedorzeczne. Chociaż jak wiadomo "S"była by bezpieczniejsza w użytkowaniu.