A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@lubie.kefir - ty sobie sam łapki stawiasz - nie czytam
Kto mało płaci, ten 2 razy płaci. Odcinek położony między autostradą a ekspresówkąo dużym natężeniu ruchu, czyli również dojazdowo-zjazdowy, trzy nie najmniejsze miasta miasta na trasie, sporo firm, w niedalekiej perspektywie port o trudnych do oszacowania przeładunkach, ale na pewno tylko zwiększający, nie zmniejszający ruch kołowy, a tutaj propozycja liftingu, nie konkretnej przebudowy. Pan Michał ma rację, a cały region położony wokół tego odcinka powinien wspólnie lobbować za ekspresówką do A1.
@edytowany - Wy sobie sami artykuły piszecie i trolli z całego województwa ściągacie jeszcze do promocji tych aspołecznych bzdur i my to czytać musimy;
@lubie.kefir - Jacy Wy? Jestem zwykłym człowiekiem z oczami i uszami, Źle się dzieje w kraju pomimo picowania, oraz flag i orłów w TVP, więc jak widzę, czy czytam bzdury, to czasami reaguje i coś napiszę. Lecz plusów sobie nie stawiam. Tyle w temacie.
postawcie skrzyzowania ze swiatlami i czerwone fale bedzie mniej korkow
@hd - nienajmnijesze jak cos
sory nie najmniejsze
5 mln na przebudowę drogi a 13 mln na przebudowę teatru?kto to liczy?
"5 mln na przebudowę drogi a 13 mln na przebudowę teatru?kto to liczy?"- a 2 miliardy dla TVP, dodaj.
@edytowany - Ty aby nie byłeś słuchaczem audycji Rolniczy kwadrans ? Bo tak smucić a propos radia którego jakoby słuchałeś to tylko małorolny może.