UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zrobić S22 (przecież to główna droga na szlaku Berlin-Królewiec), a aktualną drogę przeznaczyć na ruch lokalny. I po problemie byłoby. .. Ale jeżeli odcinek Elbląg- granica był przyszykowany 80 lat temu przez Niemców pod dwa pasy, a nasi geniusze zrobili drogę ekspresową jednojezdniową🤔😁😁 to czego mogliśmy się spodziewać🙁.

wodnik

Anuluj