Wybrany wątek opinii
Tylko pamiętajcie, PIS inwestuje zrzucając koszty finalnie na szarego obywatela. To każdy z nas poniesie te koszty na własnej skórze!
Do moderacji
Odpowiedz
15
8
A jak inwestowało PO-PSL w nieekonomiczne, bezzwrotne stadiony na Euro2012,zimne termy lidzbarskie czy słynne lotnisko w Szymanach, to działacze-krętacze zapłacili wtedy ze swoich?
Do moderacji
Odpowiedz
18
15
Zawsze koszty ponosi obywatel. Niezaleznie od władzy pieniadze sa z podatkow. Chodzi o to zeby były wydawane z głową.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
@Jerzy Lebioda - "Niezależnie od władzy pieniądze są z podatków"- W przypadku PIS, są z podatków, . ale i ciągłych podwyżek cen. To różnica.
Do moderacji
Odpowiedz
10
8
@edytowany - Co za bezedura - czy mamy przez to rozumieć, że za szkodników-neoliberałów i ich partnerów koalicyjnych z Rodziny Na Swojem, to zali podatków i inflacyji nie było?;
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@lubie.kefir - Wiesz co to planowany budżet kraju? Co to prognozowanie wydatków państwa? (jak się zna roczny przychód do kasy państwowej z podatków - można zaplanować inwestycje)Niestety teraz tego nie robią, jak brakuje to ciach obywatela!. Skąd są obecnie te wielkie podwyżki w sklepach i opłatach CO?
Do moderacji
Odpowiedz
6
5
@TeofilSkorupa - Orle, to dlaczego za tych co dzielili miedzy siebie CENY stały w miejscu przez lata? Dlaczego nie daliście opłacalnej dla państwa ulgi podatkowej w takiej samej kwocie (nawet płaconej co miesiąc, ale ulgi podatkowej)zamiast 500+ - bo dostający musiałby pracować, a to nie Wasz elektorat? Tak wy pogadacie, a my wszyscy za to DODATKOWO płacimy!
Do moderacji
Odpowiedz
11
5
@TeofilSkorupa - TVP i TVN to ogłupiające telewizje, nie oglądam od bardzo dawna. Nie jestem liberałem. mam po prostu oczy otwarte.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@kol. E. J. Nadzalewow - tak, akurat masz racje kluby z nowszym stadionem chociaz nie zmniejszyly obroty, ale jesli liczyć przed to tam gdzie miało być euro stadiony byly nieekonomiczne i bezzwrotne.
.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@TeofilSkorupa - Czyli TVP jest teraz tylko dla prostych ludzi? To tak samo jak obecny PR3 Polskiego radia, którego kiedyś słuchałem.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@lubie.kefir - Ceny rosną - bo mogą - doskonałe PISowskie wytłumaczenie. Na zdjęciu brak biało czerwonej flagi, gdyż wtedy według ekspertów PIS to co napisane lub powiedziane publicznie staje się niepodważalną prawdą objawioną. Ceny niestety rosną - bo ktoś tak zaplanował (robienie w balona naiwnych), lub ktoś nie ma pojęcia o ekonomi (w to wątpię). Jeśli za stówę mogę w grudniu 2020 kupić połowę tego co mogłem w styczniu 2020 - to nie inflacja, tylko moja paranoja (szkoda, że mimo tej paranoi, muszę jednak płacić dużo więcej w sklepach i opłatach). Szkoda już o tym PISać.
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@lubie.kefir - ty sobie sam łapki stawiasz - nie czytam
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@edytowany - Wy sobie sami artykuły piszecie i trolli z całego województwa ściągacie jeszcze do promocji tych aspołecznych bzdur i my to czytać musimy;
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@lubie.kefir - Jacy Wy? Jestem zwykłym człowiekiem z oczami i uszami, Źle się dzieje w kraju pomimo picowania, oraz flag i orłów w TVP, więc jak widzę, czy czytam bzdury, to czasami reaguje i coś napiszę. Lecz plusów sobie nie stawiam. Tyle w temacie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
@edytowany - Ty aby nie byłeś słuchaczem audycji Rolniczy kwadrans ? Bo tak smucić a propos radia którego jakoby słuchałeś to tylko małorolny może.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
@lubie.kefir - Bzdury piszesz. Slyszałeś o popycie i podazy. Podaz i popyt dąża do równowagi. Jak sie dodrukowuje pieniadze to jest duzy popyt, ceny rosna, a wraz z cenami rosnie presja na podwyzki. Tak pojawia sie inflacja. Niby wiecej kasy ale w rzeczywistosci mozna kupic tyle samo, a nawet mniej bo pieniadze odkladane na cos drozszego traca na wartosci.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@Jerzy Lebioda - On wie swoje, lepsiejsze. Po co pisać, szkoda palców i klawiatury.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Jerzy Lebioda - Bzdury antynaukowe na poziomie wczesnego Balcerowicza dla naiwnych i niedouczonych - jakie dodrukowywanie? To już nie ufacie swojej UE, która kontroluje środki przekazywane szkodnikom z Warszawy? Za dużo głupot z tvn przyswoiliście i teraz bezrozumnie powtarzacie, jako te Budko-papugi bez własnego rozumu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@Jerzy Lebioda - no to od ciebie nic
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Jerzy Lebioda - Ameryka dodrukowała sobie kasę po kryzysie z 2008 i nic się nie stało. .. :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0