Wybrany wątek opinii
Jeśli nasi radni nie będą się wtrącać to jest szansa na coś sensownego Wcisla masz szansę siedzieć cicho!
Do moderacji
Odpowiedz
25
15
@Zielarski - Zielarski, jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to milcz, ciebie nie interesuje ta budowa, (bo skąd ty z buta wszędzie, samochodu nie dali), ciebie interesuje wcisła i inni z opozycji, a nie problem w rzeczy samej. Za trollowanie nie styka na samochód?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Ta zazdrość
Do moderacji
Odpowiedz
1
0