54
14.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jedyny sens ma droga dokładnie obok linii kolejowej: najkrótsza, najmniej problemów dla rolników, najmniej wywłaszczeń, żadnych utrudenień w czasie budowy, najłatwiejszy transport materiałów (wagonami). Może takie lobby stworzymy? jw.
(2021.06.15)

info

4  
  0
@Jerzy Lebioda - Ameryka dodrukowała sobie kasę po kryzysie z 2008 i nic się nie stało. .. :)
(2021.06.15)
@dsdsdfs - Tylko zobacz ile zakładów pracy stworzył Gierek, które później były sprzedawane za bezcen przez nowe władze. ..
Anonimek1 (2021.06.16)
dobrze by było usunąć tych ryczących motocyklistów, jadących na jednym kole!
(2021.06.17)

info

0  
  0