A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jedyny sens ma droga dokładnie obok linii kolejowej: najkrótsza, najmniej problemów dla rolników, najmniej wywłaszczeń, żadnych utrudenień w czasie budowy, najłatwiejszy transport materiałów (wagonami). Może takie lobby stworzymy? jw.
@Jerzy Lebioda - Ameryka dodrukowała sobie kasę po kryzysie z 2008 i nic się nie stało. .. :)
@dsdsdfs - Tylko zobacz ile zakładów pracy stworzył Gierek, które później były sprzedawane za bezcen przez nowe władze. ..
dobrze by było usunąć tych ryczących motocyklistów, jadących na jednym kole!