UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Porównywanie Jegłownika do Ostródy czy Olsztyna trochę niedorzeczne. Chociaż jak wiadomo "S"była by bezpieczniejsza w użytkowaniu.
Porównywanie Jegłownika do Ostródy czy Olsztyna trochę niedorzeczne. Chociaż jak wiadomo "S"była by bezpieczniejsza w użytkowaniu.