UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Porównywanie Jegłownika do Ostródy czy Olsztyna trochę niedorzeczne. Chociaż jak wiadomo "S"była by bezpieczniejsza w użytkowaniu.


Anuluj