UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zrobić S22 (przecież to główna droga na szlaku Berlin-Królewiec), a aktualną drogę przeznaczyć na ruch lokalny. I po problemie byłoby. .. Ale jeżeli odcinek Elbląg- granica był przyszykowany 80 lat temu przez Niemców pod dwa pasy, a nasi geniusze zrobili drogę ekspresową jednojezdniową🤔😁😁 to czego mogliśmy się spodziewać🙁.
wodnik