UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Olejarka - Tak najlepiej skupiac sie na miescie gdzie jest duzo ulic niz na wiochach bo po co komu skupiac sie na wiochach. Wiocha niech bedzie wiochą. Ale chcialbym przyuwazyc fakt, ze wioski tez chca sie rozwijac, tym bardziej ze ta droga krajowa nr 22 przebiega przez srodek jeglownika i utrudnia zycie ludzią oraz kierowcą. Najlepiej wybudowac droge na strym podlozu czyli starej drodze ktora przebiega pod 22,skonczy sie to predzej czy pozniej jak ze starą trasą autostrady 7 ze i tak beda budowac nową bo stara jest na srodku wiosek