UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@lubie.kefir - Bzdury piszesz. Slyszałeś o popycie i podazy. Podaz i popyt dąża do równowagi. Jak sie dodrukowuje pieniadze to jest duzy popyt, ceny rosna, a wraz z cenami rosnie presja na podwyzki. Tak pojawia sie inflacja. Niby wiecej kasy ale w rzeczywistosci mozna kupic tyle samo, a nawet mniej bo pieniadze odkladane na cos drozszego traca na wartosci.

Jerzy Lebioda