60
09.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Anna L. - biedaki z lotniska
(2021.06.09)
Panie Prezydencie i Rada Miasta. Dedykuję Wam i Panu zdjęcie z zasobów Biblioteki Elbląskiej przedstawiający obrazek miejsca przez który ma iść droga. Łza się kręci w oku na wspomnienie lat, kiedy młodzi mieszkańcy (i starsi)byli dumni z tego miejsca. Aeroklub w tym budynku wyszkolił tysiące młodych ludzi którzy później znaleźli sposób na życie. Była szansa aby wesprzeć klub aby mogli godziwie dalej działać. Nie mylić tego z "Strefą Baltic", której tu na Portelu nie lubią.
pelikan (2021.06.09)

info

9  
  1
dla kogo ta droga?. .. dla tirów ze złomem
mieszkanka Lotniczej (2021.06.09)

info

5  
  10
Do redaktorka ! ta droga była tam gdzie jest ! jeszcze za dziadka Adiego tyle że brukowana, nie jestem zwolennikiem PiS ani PO więc przestańmy opluwać się na wzajem. Rząd mamy jaki wybraliśmy, władzę miasta też UFO nie wybrało a malkontentom jeśli się nie podoba w tym kraju, mieście to szerokiej drogi i proszę nie odpisujcie!!.
jezon (2021.06.09)

info

5  
  0
Skoro jest tylu przeciwników lotniska w naszym mieście to może zróbmy plebiscyt. Kto jest za, a kto jest przeciw. Teren podmokły na kurzawce pod budownictwo się zbytnio nie nadaje to zróbmy następną "Nowa Holandię", albo zasadźmy las olchowy.
(2021.06.09)

info

2  
  3
A czy kiedyś było inaczej?To nie PiS rozdaje pieniądze, ale rząd polski, złożony z polityków tej partii, dobrze że nie kradnie i robi coś, czego poorzednicy nie potrafili: przekop mierzei, tunel pod Świną, CPK, gdyby nie covid- byłoby bardziej do przodu Nie twierdzę że nie robią błędów- robią, ten nie robi bĺędów co nic nie robi, Tusk potrafił tylko głupio się uśmiechać i haratać w gałę, jak miał podjąć decyzje istotne dla kraju.
Truso (2021.06.09)
@Kerofca - Wilka już nie ma, a prezydentem był rapatowanie 18 miesięcy, ten jest już drugą kadencję, nie będę komentował. ..
(2021.06.09)
@Truso - Miło poczytać dobrze uświadomionego politycznie i gospodarczo obywatela. Ta lista jest bardzo długa i tych sukcesów wciąż przybywa co jest solą w oku naszych przeciwników.
TeofilSkorupa (2021.06.09)
@TeofilSkorupa - Teofil i skorupa - wy tak naprawdę myślicie co piszecie?
Judasz (2021.06.09)
Robić robić ta drogę codziennie do pracy jadę i wracam. Zawieszenie w aucie do wymiany przez te wielkie wyrwy w drodze
Tomek debowa (2021.06.09)

info

6  
  4