UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do redaktorka ! ta droga była tam gdzie jest ! jeszcze za dziadka Adiego tyle że brukowana, nie jestem zwolennikiem PiS ani PO więc przestańmy opluwać się na wzajem. Rząd mamy jaki wybraliśmy, władzę miasta też UFO nie wybrało a malkontentom jeśli się nie podoba w tym kraju, mieście to szerokiej drogi i proszę nie odpisujcie!!.
jezon