UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do redaktorka ! ta droga była tam gdzie jest ! jeszcze za dziadka Adiego tyle że brukowana, nie jestem zwolennikiem PiS ani PO więc przestańmy opluwać się na wzajem. Rząd mamy jaki wybraliśmy, władzę miasta też UFO nie wybrało a malkontentom jeśli się nie podoba w tym kraju, mieście to szerokiej drogi i proszę nie odpisujcie!!.

jezon

Anuluj