UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do redaktorka ! ta droga była tam gdzie jest ! jeszcze za dziadka Adiego tyle że brukowana, nie jestem zwolennikiem PiS ani PO więc przestańmy opluwać się na wzajem. Rząd mamy jaki wybraliśmy, władzę miasta też UFO nie wybrało a malkontentom jeśli się nie podoba w tym kraju, mieście to szerokiej drogi i proszę nie odpisujcie!!.
jezon