60
09.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wreszcie!Chyba Wilk zabronił zabierac sie za remont tej drogi, bo to jego osiagniecie. Huczne otwarcie do zdjecia w miejscu w ktorym wylał 10m asfaltu, a reszta dziura na dziurze i tak do dzisiejszego dnia. Tragedia. W tej kwestii nalezy sie pochwala wlodarzowi miasta.
Kerofca (2021.06.09)
A na cholere tam droga potrzebna?Zeby pierdolociarze szybciej mogli dojechac zeby ludziom huczec nad glowami i zagladac do okien?
Cypis (2021.06.09)
dobra inwestycja, potrzebna dla rozwoju tej części miasta.
(2021.06.09)

info

10  
  2
@TeofilSkorupa - a jak nazwiesz relację pisu z unią?ciągłe sprzeciwy, straszenie wetem, ale pieniążki ciągną. czy to nie hipokryzja?
(2021.06.09)
Nie powstanie nowa droga, tylko stara zostanie odremontowana i udostępniona. Jeśli się mylę, to niech ktoś rzuci we mnie kamieniem.
(2021.06.09)
TeofilSkorupa, nie odróżniasz podatków lokalnych od haraczy krajowych, ciężkiej pracy zarobkowej od darmowej kasy z MOPS-u.
socjalbond (2021.06.09)

info

10  
  3
@TeofilSkorupa - Hipokryzja to są Twoje wypociny. A tak na marginesie to jeżeli już to miasto nie bierze pieniążków od pisu tylko z budżetu państwa.
(2021.06.09)
@TeofilSkorupa - Haha bardzo obrazowo, dwie gryzione ręce Pisu. Brawo.
(2021.06.09)
Będzie to bardzo zła wiadomość dla Aeroklubu Elbląskiego. Była szansa aby powrócić na stare śmiecie do dawnego budynku aeroklubu odzyskanego po wojsku. Do tej pory męczą się w zimnych barakach pozyskanych z budowy niedoszłej elektrowni atomowej Żarnowiec. Teraz ten budynek z hangarem będzie odcięty drogą od płyty lotniska. Gratuluje pomysłu. Ku wielkiej radości niektórych nie lubiących samolotów. Czas likwidacji lotniska rozpoczął się.
(2021.06.09)

info

6  
  11
Zlikwidować aeroklub i te kukuruźniki, hałasujące całe dnie.
Anna L. (2021.06.09)