UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kerofca - Wilka już nie ma, a prezydentem był rapatowanie 18 miesięcy, ten jest już drugą kadencję, nie będę komentował. ..
@Kerofca - Wilka już nie ma, a prezydentem był rapatowanie 18 miesięcy, ten jest już drugą kadencję, nie będę komentował. ..