UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Skoro jest tylu przeciwników lotniska w naszym mieście to może zróbmy plebiscyt. Kto jest za, a kto jest przeciw. Teren podmokły na kurzawce pod budownictwo się zbytnio nie nadaje to zróbmy następną "Nowa Holandię", albo zasadźmy las olchowy.