UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro jest tylu przeciwników lotniska w naszym mieście to może zróbmy plebiscyt. Kto jest za, a kto jest przeciw. Teren podmokły na kurzawce pod budownictwo się zbytnio nie nadaje to zróbmy następną "Nowa Holandię", albo zasadźmy las olchowy.


Anuluj