UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro jest tylu przeciwników lotniska w naszym mieście to może zróbmy plebiscyt. Kto jest za, a kto jest przeciw. Teren podmokły na kurzawce pod budownictwo się zbytnio nie nadaje to zróbmy następną "Nowa Holandię", albo zasadźmy las olchowy.