A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ulica poboczna i praktycznie nic nie wnosi jedyne co to wkład finansowy z miasta a tym czasem na info artykuł o tym jak to miasto nie ma pieniędzy na finansowanie ulic Skierniewickiej, Szucha i Gdyńskiej którą porusza się bardzo duża liczba ludzi, rodziców dzieci z SP. 15 itd. .. Przykre
@gorszy sort - To wyjeżdżają, najlepiej do Korei Północnej, nikt po tobie nie zapłacze. Jakoś mnie ten rząd nie prześladuje i czuję się wolnym człowiekiem, droga wolna. Zadam jeszcze pytanie- ile lat żyjesz?Bo chyba nie zaznałeś prawdziwej biedy i upokorzenia.
@TeofilSkorupa - Radośnie oczadziały błaźnie, szermierzu propagandy Populizmu i Socjotechniki to nie są pieniądze PARTII tylko NASZE PODATKI.
@GłębokaMyśl - Prawdziwa GluchaMysz, głucha i ślepa politycznie. Odporna na mądre i rozważne rządy jakich nasza ojczyzna nie miała od 30 a pewnie i 100 lat naszej państwowości. Rządy ludzi mądrych i uczciwych, prawdziwych wizjonerów którzy nie tylko dbają o to co dziś ale już teraz pracują na byt naszych przyszłych dzieci i wnuków.
@TeofilSkorupa - obrzydliwy trollu pisowski, tfuuuu. Pieniądze Skarbu Państwa to NIE SĄ i NIGDY NIE BĘDĄ pieniądze pisu, ani żadnej innej partii, która po tych nieudacznikach nastanie. To są pieniądze z Naszych podatków, to są NASZE pieniądze!!!!
@Truso - czekaj czekaj, CPK?!?! :D :D :D Weź no mi podrzuć jakiś artykuł w którym będzie napisane, że zaczęła się budowa tego molocha albo lepiej, pojedź tam i zrób zdjęcia z miejsca budowy. Aaaaa, nie zaczęli budować? To na jaki wuj od kilku lat istnieje spółka do jej budowy, gdzie jest prezes, drugi prezes i masa innych ludzi, którzy biorą pieniądze za nic? Nadal twierdzisz, że nie kradną? To jest właśnie kradzież publicznych pieniędzy, tylko w białych kołnierzykach
@Truso - człowieku, ten rząd nie kradnie? nikt więcej nie ukradł niż oni.
wybory - koniec pandemii, wesele córeczki - znoszenie obostrzeń, tak działa nowa elyta, bez wykształcenia ale z doświadczeniem, w sejmie ogłosiła posłanka elyty.
@TeofilSkorupa - Jak od Pisu ? Pierwsze slysze zeby Partia polityczna wydawała swoje pieniadze, które zarobiła.
Placimy podatki to niech nam daja nasze pieniądze. Jak Pana głowa boli to do lekarza proszę isc
@TeofilSkorupa - To nie pieniądze od PiSu !!!