Wybrany wątek opinii

Wreszcie!Chyba Wilk zabronił zabierac sie za remont tej drogi, bo to jego osiagniecie. Huczne otwarcie do zdjecia w miejscu w ktorym wylał 10m asfaltu, a reszta dziura na dziurze i tak do dzisiejszego dnia. Tragedia. W tej kwestii nalezy sie pochwala wlodarzowi miasta.
Kerofca (2021.06.09)
@Kerofca - Wilka już nie ma, a prezydentem był rapatowanie 18 miesięcy, ten jest już drugą kadencję, nie będę komentował. ..
(2021.06.09)
No wlasnie. Nie ma i droge naprawiaja. A jak byl przy korycie, to nie mogl zalatwic pieniedzy u Jaroslawa na tego typu inwestycje?
Kix (2021.06.10)
Powrót do komentarzy