UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie Prezydencie i Rada Miasta. Dedykuję Wam i Panu zdjęcie z zasobów Biblioteki Elbląskiej przedstawiający obrazek miejsca przez który ma iść droga. Łza się kręci w oku na wspomnienie lat, kiedy młodzi mieszkańcy (i starsi)byli dumni z tego miejsca. Aeroklub w tym budynku wyszkolił tysiące młodych ludzi którzy później znaleźli sposób na życie. Była szansa aby wesprzeć klub aby mogli godziwie dalej działać. Nie mylić tego z "Strefą Baltic", której tu na Portelu nie lubią.
pelikan