60
27.05.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Tralala - Elbląg to mieszkańcy i to oni odpowiadają za swój los. Cywilizacje powstały dzięki ludziom kochani.
(2021.05.27)
Moja rodzina robi zakupy na giełdzie, warzywa na tym samym straganu, chleb Milejewo, mięso nasze sklepy i el hurt albo JBB. Jest tanio, zdrowo i Polacy zarabiają. od lat te same miejsca. Polecam :)i mniej jadu puszczam w atmosferę haha. Zarąbisty pomysł, przyjadę. Na pewno coś kupię, na złość hipermarketom; )
(2021.05.27)
@Ireneuszek - Kolekcjonuje mydełka malutkie, tycie jak będzie dobra cena to super
(2021.05.27)
Mitomanem jesteś. Jaja mają klasy i jak wolny wybieg to wolny wybieg. Nic tam o karmie nie doczytasz. Pokaż mi kurę, która nie dokarmiana ziarnem lub paszą przeżyje na trawce. Pasza to normalny pokarm bogaty w białko, wapń, witaminy. Bez GMO to i jaja masz bez GMO. Filozofię tworzysz na temat jajek.
(2021.05.27)
Chętnie kupię skzynkę smacznych i soczystych pomidorów, które nie będą pachniały niczym i nie będą bez smaku. ..
(2021.05.27)

info

6  
  1
super---ela
(2021.05.27)

info

1  
  2
@Ireneuszek - A czy tylko będą warzywa ?
(2021.05.27)
@edytowany - a kiedy była eko? chyba jesteś bardzo stary(to nie przywara)tylko stwierdzenie faktu, eko to do do lat sześćdziesiątych
(2021.05.27)
Chodzi o to, że wielu np sprzedających na rynku i budkach z warzywami kupuje hurtowo i mowi, że to ich. Znajomy był jako kierowca w takich szklarniach, odbierać towar, to sypana jest saletra i inne dziadostwo. Chłopak uprawia sam, nic nie dodaje, nawozi pokrzywą i obornikiem urzyznia glebę. I chodzi o to, żeby takie osoby wspierać. Pokazywac gospodarstwa, uwierzytalniac to co jest mowione, z tym jak jest. Może już nigdy to nie będzie to samo co kiedyś i tak samo zdrowo, ale fajnie ze powstaje taka inicjatywa, gdzie bedzie mozliwosc kupienia z małego gospodarstwa, gdzie ktoś produkuje z myślą takze o własnym zdrowiu. Chyba tak to będzie wyglądać, bo nie wiem w sumie.
Wioleta Małecka (2021.05.27)

info

7  
  1
A byliście widzieliście próbowaliście że piszecie takie bzdury. Cieszcie się że Elbląg zaczyna żyć. Każdy potrafi być mądry napisać że to ściema. Ale nikt sobie nie zdaje sprawy że te maści mydła mogą komuś uratować życie pozdrawiam ciemnogród
(2021.05.27)