UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Moja rodzina robi zakupy na giełdzie, warzywa na tym samym straganu, chleb Milejewo, mięso nasze sklepy i el hurt albo JBB. Jest tanio, zdrowo i Polacy zarabiają. od lat te same miejsca. Polecam :)i mniej jadu puszczam w atmosferę haha. Zarąbisty pomysł, przyjadę. Na pewno coś kupię, na złość hipermarketom; )