UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moja rodzina robi zakupy na giełdzie, warzywa na tym samym straganu, chleb Milejewo, mięso nasze sklepy i el hurt albo JBB. Jest tanio, zdrowo i Polacy zarabiają. od lat te same miejsca. Polecam :)i mniej jadu puszczam w atmosferę haha. Zarąbisty pomysł, przyjadę. Na pewno coś kupię, na złość hipermarketom; )