60
27.05.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ekojurek, Ecowicia he he
(2021.05.27)

info

3  
  4
ludzie zastanówcie sie tyle jadu w elblązanach i to młodych ludziach. wstyd, zachowujecie sie jak znerwicowani chorzy ludzie, dlaczego? macie problemy emocjonalne, że stale hejtujecie każdego i wszystko, wstydzcie się. tak was matka wychowała? chyba nie mam nadzieje. tyle jadu i nienawiści szkoda, że zostaliśmy w tym kraju, tu ludzie zachowują się jakby szatan ich opętał, klną, marudzą, pomstują. smutni ludzie i źli, tragiczne miejsce na mapie świata. czemu tak jest? nie wiadomo. szkoda słów.
(2021.05.27)
TO jest frustracja przez ludzi którzy rządzą tym miastem. To przez nich. W elblągu nic się nie dzieje, a jak się dzieje to ludzie mają dysonans poznawczy, zaburza ich codzienność czymś. Tak to wygląda :)
Tralala (2021.05.27)
Jak zwykle tylko krytyka, ludzie, czy coś, kiedyś Was zadowoli???? Uważam, ze super sprawa, kto nie chce niech nie kupuje ale i nie krytykuje. Szkoda, ze tylko w soboty a nie przez cały tydzień.
Xxxo (2021.05.27)

info

18  
  0
Cebeesie
(2021.05.27)
Świetnie! Takich inicjatyw w Elblągu brakuje! Będę odwiedzać :)
(2021.05.27)

info

15  
  0
ściśle tajne łamane przez poufne :)
śmiechnasali (2021.05.27)
U mnie było kupowane. Dostępne będzie na wspomnianym ekotargu.
Ireneuszek (2021.05.27)
@Ekoman - Jako organizator ekotargu gwarantuję, że nie będzie drożej. Ludzie nie zrozumieli idei wydarzenia. Ma być bezpośrednio od rolnika, rzemieślnika czy rękodzielnika. Nie wiem skąd tyle nienawiści w ludziach? Lepiej dokarmiać obcego niż wspierać swojego.
Ireneuszek (2021.05.27)
Jako organizator wydarzenia nie będę odpowiadał na żaden hejt. Tacy jesteście jak piszecie. Idea wydarzenia jest jedna, kupujemy bezpośrednio od lokalnych rzemieślników, rolników czy rękodzielników. Przyjdź zobacz, a dopiero krytykuj. Nikomu z marudzących nie chce się ruszyć d... ale narzekać i owszem. Nawet nie jest mi za was wstyd i te wasze marudzenie zamierzam wykorzystać aby ekotarg był dobrym miejscem na mapie Elbląga.
Ireneusz Otto Zander (2021.05.27)