60
27.05.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Super pomysł, na pewno skorzystam.
lud pracujący (2021.05.27)

info

8  
  0
To idź do biedronki
(2021.05.27)
Znam dwie osoby z Elbląga, które uprawiały i nadal uprawiają warzywa i owoce, sprzedając je jako ekologiczne, a ta ekologia to wyglądała tak, że od sztucznego nawozu było biało między rządkami. Wiem, bo moja działka sąsiadowała z takim pseudo ekologicznym wytwórcą, a drugi kawałek dalej ma swoje uprawy. Kto sprawdzi, że są to faktycznie wyroby czy produkty eko?
(2021.05.27)

info

2  
  1
@ marc / tam jeszcze będą ekologiczne ryby z rzeki Elbląg. .. te z - przy bulwarze. .. i jajka z giełdy przepakowane do koszy ze słomą.
mniam- mniam ... (2021.05.28)

info

4  
  2
@edytowany - Bez Unii, było eko, teraz musimy wpier. .. .. c ich opryski, które wymuszają na rolnikach a mięso jesteśmy zmuszeni jeść z niemieckiego syfu.
Rolnik (2021.05.28)
@Tralala - Można nawozić naturalnym obornikiem np gnojówką z pokrzyw. Kiedyś, tylko tak robiono, nawet pryskano gnojowicą.
Rolnik (2021.05.28)
A ja będę, super pomysł.
(2021.05.28)

info

5  
  0
@Ireneusz Otto Zander - Czerwony Elblag, coz wymagac. Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2021.05.28)
Pare lat temu jb. .. zamieszane w sol drogowa, ja nie korzystam z wyrobow jb. .. .Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2021.05.28)
Irek szkoda że nie w niedzielę, bo sobota to ludziska walą na Targowisko Miejskie.
(2021.05.28)

info

0  
  1