UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A byliście widzieliście próbowaliście że piszecie takie bzdury. Cieszcie się że Elbląg zaczyna żyć. Każdy potrafi być mądry napisać że to ściema. Ale nikt sobie nie zdaje sprawy że te maści mydła mogą komuś uratować życie pozdrawiam ciemnogród