Wybrany wątek opinii
Kiedyś każda żywność była eko, potem każda sztuczna, teraz eko, tylko wybrana, za to wielokrotnie droższa.
Do moderacji
Odpowiedz
57
6
@edytowany - a kiedy była eko? chyba jesteś bardzo stary(to nie przywara)tylko stwierdzenie faktu, eko to do do lat sześćdziesiątych
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@edytowany - Bez Unii, było eko, teraz musimy wpier. .. .. c ich opryski, które wymuszają na rolnikach a mięso jesteśmy zmuszeni jeść z niemieckiego syfu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
5