UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@edytowany - a kiedy była eko? chyba jesteś bardzo stary(to nie przywara)tylko stwierdzenie faktu, eko to do do lat sześćdziesiątych


Anuluj