UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@edytowany - a kiedy była eko? chyba jesteś bardzo stary(to nie przywara)tylko stwierdzenie faktu, eko to do do lat sześćdziesiątych
@edytowany - a kiedy była eko? chyba jesteś bardzo stary(to nie przywara)tylko stwierdzenie faktu, eko to do do lat sześćdziesiątych