A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bardzo dobry pomysł - szczególnie dla baterii (powinno być więcej takich punktów)
Nie tylko na Bałuckiego, na Ogólnej też jest.
a bateria od czołgu wlezie tam ?
Super sprawa!! Podobne coś, ale w oddzielnych koszach stało kiedyś w biedronce, można było tam wrzucać baterię, tonery, żarówki, świetlówki, pomysł też super, ale przerósł mieszkańców Elbląga, bo wrzucali tam śmieci w postaci paragonów, woreczków
@kgb - W którym miejscu na Ogólnej?
W Niemczech pod jednym z marketów był zamontowany taki automacik, który odkupował stare lub zepsute telefony komórkowe po podłączeniu go do odpowiedniego kabelka, było to na ogół parę Euro z uwagi na zawartość metali kolorowych szczególnie złota.
i tak przyjedzie jeden samochod ktory wrzuci wszystko na jedna pakę i jeszcze przemiesza zeby sie ubilo hehe
@REal - po podlaczeniu kabelka kupowal a po odlaczeniu kabelka? Sprzedawal?
Pojemnik na baterie znajdziesz w każdym sklepie AGD. Nie dorabiaj teorii dla tej magicznej puszki na odpady.
Jestem za. Dobry pomysł. Jednak nadal nie wiem co mam zrobić z zepsutym telewizorem i starą wieżą. Tam tego nie wrzucę. Gdzie mogę tego się pozbyć?