UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Niemczech pod jednym z marketów był zamontowany taki automacik, który odkupował stare lub zepsute telefony komórkowe po podłączeniu go do odpowiedniego kabelka, było to na ogół parę Euro z uwagi na zawartość metali kolorowych szczególnie złota.

REal