Wybrany wątek opinii
Nie tylko na Bałuckiego, na Ogólnej też jest.
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
@kgb - W którym miejscu na Ogólnej?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Ploterek - Koło Lidla
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Ploterek - Na jarem koło lidla
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@kgb - Aż tyle tych punktów Jezusie i Matulo. Elbląg metropolią na miarę Nju Jork.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0