UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Niemczech pod jednym z marketów był zamontowany taki automacik, który odkupował stare lub zepsute telefony komórkowe po podłączeniu go do odpowiedniego kabelka, było to na ogół parę Euro z uwagi na zawartość metali kolorowych szczególnie złota.
REal