Sposób na elektroodpady

52
25.05.2021
Sposób na elektroodpady
Jeden z punktów do segregacji elektroodpadów przy ul. Bałuckiego (fot. Michał Skroboszewski)
Przy ul. Bałuckiego i w kilku innych miejscach w Elblągu stanęły nowoczesne punkty do segregacji elektroodpadów. Można do nich wrzucać m.in. zużyte baterie, żarówki, płyty CD, telefony, ładowarki czy tonery. To Waszym zdaniem hit czy kit?

Ile kosztowały punkty do segregacji elektrośmieci, ile ich docelowo będzie na terenie Elbląga? O to między innymi zapytaliśmy biuro prasowe Urzędu Miejskiego. Zamiast odpowiedzi otrzymaliśmy informację, że w środę o godz. 10 odbędzie się oficjalna prezentacja całego przedsięwzięcia dla dziennikarzy. Z naszych informacji wynika, że takich punktów na terenie miasta powstało kilka -m.in na osiedlu Nad Jarem, Zawadzie, Za Politechniką czy przy miejskim targowisku.

Więcej na ten temat napiszemy w środę, a dzisiaj przyznajemy, że pomysł nam się podoba. A Waszym zdaniem to hit czy kit?

437
Głosuj na hit
22
Głosuj na kit
red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Super pomysł! Bardzo mi się to podoba, bo z elektro-śmieciami jest dylemat, gdzie wyrzucać.
(2021.05.25)
Absolutny HIT!
Joanna darkk (2021.05.25)

info

55  
  1
No i gitara
Tsom (2021.05.25)

info

38  
  0
Super sprawa !
(2021.05.25)

info

39  
  0
Młodzi nie wyjeżdżajcie z Elbląga ! Macie już gdzie wyrzucić zużyta żarówkę.
(2021.05.25)

info

34  
  11
Super sprawa. Taki punkt powinien być zlokalizowany przy każdym większym sklepie oraz osiedlowym śmietniku, czyli wszędzie tam, gdzie po prostu każdemu będzie "po drodze".
Machupichcę (2021.05.25)

info

43  
  0
Jeszcze tylko nauczyć ludzi segregacji i będzie git.
pitu pitu (2021.05.25)

info

38  
  0
Jak najbardziej HIT, do dnia dzisiejszego jak ktos ma dziecko w przedszkolu, szkole to nie ma problemu np z bateriami, bo tam sa kosz na baterie, szkoły to zbieraja. Natomiast kazdy inny zawsze ma z tym problem, takze prosze o wiecej; )
(2021.05.25)
Założe się że znajdzie się tam wszystko nawet psie gó. .a.
(2021.05.25)

info

14  
  8
Ciekawe tylko, co tam będzie wrzucane? Jako pomysł to jak najbardziej popieram.
(2021.05.25)

info

17  
  1