UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem za. Dobry pomysł. Jednak nadal nie wiem co mam zrobić z zepsutym telewizorem i starą wieżą. Tam tego nie wrzucę. Gdzie mogę tego się pozbyć?


Anuluj