UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem za. Dobry pomysł. Jednak nadal nie wiem co mam zrobić z zepsutym telewizorem i starą wieżą. Tam tego nie wrzucę. Gdzie mogę tego się pozbyć?
Jestem za. Dobry pomysł. Jednak nadal nie wiem co mam zrobić z zepsutym telewizorem i starą wieżą. Tam tego nie wrzucę. Gdzie mogę tego się pozbyć?