Wybrany wątek opinii

W Niemczech pod jednym z marketów był zamontowany taki automacik, który odkupował stare lub zepsute telefony komórkowe po podłączeniu go do odpowiedniego kabelka, było to na ogół parę Euro z uwagi na zawartość metali kolorowych szczególnie złota.
REal (2021.05.25)
@REal - po podlaczeniu kabelka kupowal a po odlaczeniu kabelka? Sprzedawal?
nauczmy się wyrażać myśli (2021.05.25)
Powrót do komentarzy