Wybrany wątek opinii
W Niemczech pod jednym z marketów był zamontowany taki automacik, który odkupował stare lub zepsute telefony komórkowe po podłączeniu go do odpowiedniego kabelka, było to na ogół parę Euro z uwagi na zawartość metali kolorowych szczególnie złota.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@REal - po podlaczeniu kabelka kupowal a po odlaczeniu kabelka? Sprzedawal?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0